Člen Centra Ladislav Vyhnánek, asistent soudce Ústavního soudu ČR, získal pro tento akademický rok prestižní Fulbrightovo stipendium a studuje na jedné z nejlepších světových univerzit New York University. A není sám. Na prestižních adresách ve světě v současnosti působí řada dalších členů a stážistů Centra.

Mezi působiště “vyslanců” Centra patří především kvalitní západní univerzity. Monika Mareková studuje postgraduální magisterský program na slovutné Oxford University, Vendula Karásková působí v USA na Missouri State University a Petr Přibyla se po měsících strávených v Bruselu v rámci institucí Evropské unie stal výzkumným pracovníkem na University of Nottingham, jedné z nejlepších univerzit ve Velké Británii. Na kontinentu pak Centrum reprezentuje Zuzana Melcrová, která působí na výborné Katholieke Universiteit Leuven v Belgii.

Jsme rádi, že se naši kolegové prosazují a přejeme jim spoustu dalších úspěchů. Skromně doufáme, že jim spolupráce s Centrem k současným úspěchům pomohla a že budou inspirací pro naše nové stážisty, kteří s Centrem začali spolupracovat nyní.  

Seznam současných i bývalých stážistů Centra najdete zde